Zrób zdjęcie, nagraj film i wygraj fantastyczne nagrody!

Skończyć Maraton w dobrym stylu to marzenie każdego biegacza. Moment w którym przekraczacie linię mety to dla wielu z was ogromne przeżycie i spełnienie marzeń, któremu towarzyszy wzruszenie, radość i poczucie satysfakcji.

Czy wyobrażaliście sobie już tę chwilę? Warto, bo Gazeta Wyborcza ma dla Was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Co musicie zrobić?

Pomyślcie jak wyobrażacie sobie siebie na mecie, po przebiegnięciu poznańskiego maratonu. Możecie zrobić sobie zdjęcie lub nagrać filmik wideo (maksymalna długość 42 sekundy). Im bardziej szalony i oryginalny wasz pomysł i wykonanie, tym lepiej.

Prace konkursowe przysyłajcie na adres e-mail organizatora konkursu – Gazety Wyborczej w Poznaniu: konkurs@poznan.wyborcza.pl z hasłem „konkurs biegowy” w tytule wiadomości. Nie zapomnijcie także podać swojego imienia i nazwiska.

Do wygrania karnety na obiekty sportowe Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w Poznaniu. Wśród nich miesięczne wejścia na kryty basen Chwiałka lub zajęcia – aerobik w wodzie, miesiąc treningów na siłowni Nice Lady Fitness czy 10 gier w bowling w Ośrodku Przywodnym Rataje.

Kolejną atrakcyjną nagrodą jest zaproszenie na trening ogólnorozwojowy z Celiną Kontek-Szczygielską z Centrum Kultury Fizycznej, którą znacie z bardzo energetycznej rozgrzewki jaką prowadzi przed poznańskim Maratonem.

Swoje propozycje możecie przesyłać do 30 września. Zwycięzców konkursu poznamy już na początku października!

Do dzieła!

Pobierz: Regulamin konkursu (PDF)