Zawodniku! Zaznacz zgodę – bądź widoczny!

Brałeś udział się w poznański Maratonie? Wypełniłeś formularz, odebrałeś pakiet startowy, wystartowałeś, dumnie wbiegłeś na metę i…

  • nie dostałeś powiadomienia SMS o czasie jaki uzyskałeś
  • nie możesz odnaleźć swojego nazwiska na liście finiszerów
  • okazało się, że twoi znajomi i rodzina nie mogli śledzić twoich postępów na trasie
  • wszyscy zawodnicy wokoło wstawiają super zdjęcia z trasy Maratonu, a Ty nie masz żadnego ujęcia
  • nie możesz pobrać swojego dyplomu z FotoMaraton.pl i pochwalić się swoim osiągnięciem!

Zanim zaczniesz złościć się na nas – organizatorów sprawdź czy poprawnie zaznaczyłeś zgody podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Nie wyrażając zgody na publikacje swojego wizerunku w mediach przy odbiorze pakietu startowego twoje imię na numerze startowym było wydrukowane kolorem czerwonym. Jest to jednocześnie informacja dla wszystkich współpracujących z nami i tworzących relację fotoreporterów oraz innych mediów, że nie zgadzasz na zdjęcia z twoim udziałem.

Wielu z Was startowało w 20. PKO Poznań Maratonie, by podjąć się się zdobycia Korony Maratonów Polskich. Pamiętajcie, że żeby udokumentować swój udział w 20. PKO Poznań Maratonie konieczne jest zaznaczenie zgody dotyczącej umieszczenia Waszych danych w wynikach końcowych Maratonu.

Zapisałeś się, ale nie pamiętasz czy i jakie zgody zaznaczyłeś? Zaloguj się na swoim profilu biegacza i wprowadź zmiany tak, byś nie czuł rozczarowania na mecie :-)

Sprawdź czy zaznaczyłeś wszystkie niezbędne dla Ciebie zgody tutaj: https://runner.marathon.poznan.pl i bądź widoczny podczas 20. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza w Poznaniu!

zgoda