Zaplanowany na 18 października br. 21. PKO Poznań Maraton nie odbędzie się. Co dalej?

Ze względu na trwającą epidemię koronawirusa SARS-CoV2, 21. PKO Poznań Maraton zostaje przełożony na 17 października 2021 roku.

Jeśli masz nadany numer startowy, możesz:

  • przenieść uiszczoną opłatę z tzw. gwarancją niezmienności ceny na nowy termin Maraton
    lub
  • zrezygnować z udziału i otrzymać zwrot wpisowego

Niezależnie, którą z opcji wybierzesz, wybór zaznacz na swoim profilu zawodnika.

Korzystam z opcji przeniesienia opłaty na nowy termin tj. 17.10.2021r.

Wybierając tę opcję:

W przypadku przeniesienia opłaty startowej na przyszły rok nie musisz już ponownie zapisywać się do biegu. Poprosimy cię jedynie (po ponownym otwarciu zapisów), o zalogowanie się do swojego profilu biegacza w celu aktualizacji swoich danych oraz odznaczenia odpowiednich zgód RODO. Następnie automatycznie otrzymasz numer startowy.

Rezygnuję z udziału i chcę uzyskać zwrot opłaty startowej

Wybierając tę opcję:

Jeżeli:

  • twoje zgłoszenie zostało opłacone przelewem bankowym
  • gotówką
  • lub zmieniłaś/eś numer konta, z którego została uiszczona opłata startowa

prześlij na adres info@marathon.poznan.pl swój aktualny numer konta bankowego wraz z numerem zgłoszenia oraz numerem startowym.

Jednocześnie informujemy, że opłaty zawodników chcących otrzymać zwrot wpisowego, zwrócimy  niezwłocznie, nie później jednak niż do 30.11.2020 r. Osoby, którym zostanie zwrócona opłata startowa i którym wystawiono wcześniej fakturę VAT, otrzymają jej korektę.

Jeżeli nie pamiętasz hasła do swojego profilu zawodnika kliknij „resetuj hasło”. Otrzymasz nowe na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

Jeżeli nie pamiętasz loginu czyli e-maila podanego w zgłoszeniu napisz do nas na adres: info@marathon.poznan.pl – skontaktujemy się z Tobą i rozwiążemy problem.