Yanosik czyli multum informacji drogowych!

Razem z Yanosik.pl kontynuujemy współpracę, a co za tym idzie, w świat idzie mnóstwo informacji drogowych, pomocnych w weekend maratoński zarówno biegaczom jak i wszystkim mieszkańcom.

W aplikacji Yanosik już niebawem znajdziecie informacje o utrudnieniach w mieście związanych z Maratonem, o tym gdzie znajdują się parkingi niedaleko Międzynarodowych Targów Poznańskich, by spokojnie zaparkować nim odbierzecie pakiet czy wystartujecie. Aplikacja oznaczy również Biuro Zawodów, by nikt nie miał wątpliwości, gdzie się ono znajduje. W dniu biegu specjalnie oznakowany samochód Yanosika zamykał będzie trasę 19. PKO Poznań Maratonu wraz ze służbami. Dla kibiców w piątek i sobotę dostępne w punkcie info będą specjalnie przygotowane karty do kibicowania najbliższym.

Tymczasem dziś (3.10.2018r) dostępny jest 60-dniowy kod promocyjny na YetiWay czyli wersję Yanosik Premium, która rozszerzy działanie nawigacji Yanosik, wzbogacając ją o aktualne informacje o sytuacji na trasie – ostrzeżenia o zagrożeniach, fotoradarach, kontrolach prędkości czy remontach. Kod: biegniemy.

fotoradar - Yanosik czyli multum informacji drogowych!