Wartościowe chrupanie na lepsze bieganie!

Biegasz i trenujesz? To znaczy, że prawdopodobnie codziennie spalasz mnóstwo kalorii i dbasz o odpowiednie odżywienie swojego organizmu. Oprócz regularnych posiłków niektórzy często sięgają także po przekąski.

Jednak to właśnie te małe, niewinne przyjemności w postaci batoników, ciasteczek czy czekoladek są często niezbyt zdrowymi bombami kalorycznymi w twojej diecie!

Mamy dla Was smaczną, zdrową i odżywczą alternatywę!

Przedstawiamy Wam smakołyki, którymi możecie zajadać się bez wyrzutów sumienia! Są nimi chrupki Eat Real skomponowane na bazie soczewicy, ciecierzycy lub quinoa. Przekąska stanowi źródło węglowodanów, które dla człowieka są najważniejszym źródłem energii. Chipsy są bogate w wartościowy błonnik, a ponadto nie zawierają: glutenu, sztucznych barwników, sztucznych aromatów i konserwantów, GMO i glutaminianu sodu, dodatku cukru. Mają natomiast obniżoną zawartość soli, zawierają nawet do 40% mniej tłuszczu niż chipsy ziemniaczane i dostępne są w kilku różnych smakach m. in.:

  • chipsy z Quinoa z suszonymi pomidorami i pieczonym czosnkiem
  • chipsy z soczewicy z pomidorami i bazylią
  • chipsy z ciecierzycy z solą morską.

Przekąski Eat Real są doskonałe dla wegetarian i wegan. Chrupcie na zdrowie! Więcej o Smartbrands znajdziesz tutaj: www.smartbrands.pl.

chipsy