Organizator ustala następujące opłaty startowe i formy odbioru pakietów startowych:

Pakiet startowy – 30 PLN (rejestracja w aplikacji, wirtualny medal, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku).

Z odbiorem osobistym w Biurze PKO Poznań Virtual Run

(Pakiety startowe będzie można odbierać w siedzibie POSiR Dział Organizacji Imprez i Marketingu pok. 201, 202, 204/ w terminie 16.11 – 16.12.2020 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00)

  • Pakiet startowy – 45 PLN (rejestracja w aplikacji, wirtualny medal oraz medal odlewany, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku).
  • Pakiet startowy – 65 PLN (rejestracja w aplikacji, wirtualny medal, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku, koszulka techniczna z brandem PKO Poznań Virtual Run).
  • Pakiet startowy – 80 PLN (rejestracja w aplikacji, wirtualny medal oraz medal odlewany, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku, koszulka techniczna z brandem PKO Poznań Virtual Run ).

Odbiór pakietu za pośrednictwem przesyłki kurierskiej

(Za dodatkową opłatą, która wynosi 12 PLN Organizator dopuszcza również możliwość wysyłki pakietów za pośrednictwem kuriera)

  • Pakiet startowy – 57 PLN (rejestracja w aplikacji, wirtualny medal oraz medal odlewany, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku).
  • Pakiet startowy – 77 PLN (rejestracja w aplikacji, wirtualny medal, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku, koszulka techniczna z brandem PKO Poznań Virtual Run).
  • Pakiet startowy – 92 PLN (rejestracja w aplikacji, wirtualny medal oraz medal odlewany, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku, koszulka techniczna z brandem PKO Poznań Virtual Run).