1. Bieg odbędzie się 18 października 2020r. w godz. od 00.01 do 23.59.
  2. Uczestników PKO Poznań Virtual Run nie obowiązuje limit czasu, prócz faktu, że bieg musi odbyć się w dniu 18 października 2020 r., w godz. od 00.01 do 24.00.
  3. W PKO Poznań Virtual Run prawo startu mają osoby, które najpóźniej w dniu 18 października 2020r. ukończą 18 lat.
  4. W PKO Poznań Virtual Run udział biorą jedynie biegacze i osoby na wózkach. Organizator nie dopuszcza do udziału w biegu osób na rolkach, wrotkach, deskorolkach, osób z kijami (trekingowymi i Nordic Walking), rowerach oraz innych urządzeniach mechanicznych. Zaleca się by zawodnicy na wózkach posiadali na głowie kask.
  5. Organizator nie zapewnia podczas PKO Poznań Virtual Run: opieki medycznej, punktów żywieniowych oraz punktów do wody pitnej.

Informacje dodatkowe

  • Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi ani przeniesieniu na inne imprezy organizowane przez Organizatora w kolejnych latach.
  • Zawodnicy, którzy wybiorą pakiety startowe wymagające wysyłki kurierskiej zobowiązani są do wypełniania w formularzu danych do przesyłki.
  • Pakiety startowe będzie można odbierać w siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji (Dział Organizacji Imprez i Marketingu pok. 201, 202, 204), ul. Spychalskiego 34, Poznań od 16 listopada br. do 16 grudnia br. od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
  • Koszulki oraz medale zostaną wysłane przesyłka kurierską w ciągu miesiąca od dnia zakończenia biegu.
  • W przypadku, gdy zawodnik nie odbierze zaadresowanej paczki i wróci ona do Organizatora, zawodnik w celu ponownej wysyłki zobowiązany jest do pokrycia kosztu kolejnej wysyłki.

Badania lekarskie

Organizator zaleca przed rozpoczęciem przygotowań do PKO Poznań Virtual Run oraz w ich trakcie dokonanie stosownych badań medycznych lub konsultacji lekarskiej w zależności od wieku oraz kondycji fizycznej zawodnika.