Maratończyku, zadbaj o swoje zdrowie!

Grupa LUXMED

Grupa LUX MED – Partner 18. PKO Poznań Maratonu – przygotowała dla wszystkich uczestników zawodów specjalną propozycję konsultacji, badań i zabiegów.

Do 30 listopada 2017 roku oferuje 15% rabatu na wszystkie usługi w placówkach LUX MED, Medycyna Rodzinna lub PROFEMED.

By skorzystać z oferty, wystarczy skontaktować się z ogólnopolska infolinią pod nr tel. 22 33 22 842 lub bezpośrednio z recepcją wybranej placówki Grupy LUX MED, podać hasło „Maraton Poznański” i umówić się na dostępną w ofercie konsultację, badanie lub zabieg.

Grupa LUX MED dba o zdrowie Polaków. Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego otacza opieką najlepszych polskich sportowców.
Z myślą zarówno o profesjonalnych sportowcach, jak i amatorach, którzy aktywność traktują jako swoje hobby, eksperci Grupy opracowali program Medycyna dla Sportu i Aktywnych. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się m.in. jak funkcjonuje Twój organizm podczas wysiłku, jak świadomie poprawiać swoje wyniki oraz jak bezpiecznie trenować i brać udział w zawodach.

Sport to zdrowie, ale tylko wtedy, gdy uprawiany jest w sposób świadomy i bezpieczny dla organizmu. Sportowcy powinni być świadomi swoich ograniczeń, aby móc poprawiać swoje wyniki. Celem Grupy LUX MED jest również pomaganie w powrocie do sprawności po kontuzjach i urazach.

Koordynatorem programu Medycyna dla Sportu i Aktywnych jest czterokrotny mistrz olimpijski, Robert Korzeniowski, który aktywnie działa na rzecz bezpiecznego i świadomego uprawiania sportu przez Polaków. Zwraca również uwagę na to, jak ważne są badania profilaktyczne dla wszystkich aktywnych, bez względu na to, czy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, regularnie trenują ulubioną dyscyplinę czy też są wyczynowymi sportowcami.
Więcej informacji o programie na www.luxmed.pl
Sprawdź adresy placówek, w których można skorzystać z oferty.