Choć na maratonie nie są wymagane zaświadczenia lekarskie o stanie zdrowia biegacza, namawiamy zawodników do przebadania się przed startem. Dobrą okazją do tego jest akcja promocyjna Grupy LUX MED skierowana do uczestników 17. PKO Poznań Maratonu.

Do 31 października 2016 roku maratończycy mogą skorzystać z 15% rabatu na wszystkie usługi Grupy LUX MED (konsultacje, badania oraz zabiegi) w placówkach LUX MED, Medycyna Rodzinna lub PROFEMED.

By skorzystać z oferty wystarczy skontaktować się z ogólnopolska infolinią pod nr tel. 22 33 22 844 lub bezpośrednio z recepcją wybranej placówki Grupy LUX MED, podać hasło „Maraton Poznański” i umówić się na dostępną w ofercie konsultację, badanie lub zabieg.

Sprawdź adresy placówek, w których można skorzystać z oferty.

Grupa LUX MED dba o zdrowie Polaków. Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego otacza opieką najlepszych polskich sportowców.
Z myślą zarówno o profesjonalnych sportowcach, jak i amatorach, którzy aktywność traktują jako swoje hobby, eksperci Grupy opracowali program Medycyna dla Sportu i Aktywnych. Dzięki niemu możecie dowiedzieć się m.in. jak funkcjonuje Wasz organizm podczas wysiłku, jak świadomie poprawiać swoje wyniki oraz jak bezpiecznie trenować i brać udział w zawodach.

Sport to zdrowie, ale tylko wtedy, gdy uprawiany jest w sposób świadomy i bezpieczny dla organizmu. Sportowcy powinni być świadomi swoich ograniczeń, aby móc poprawiać swoje wyniki. Celem Grupy Lux Med jest również pomaganie w powrocie do sprawności po kontuzjach i urazach.

Koordynatorem programu Medycyna dla Sportu i Aktywnych jest czterokrotny mistrz olimpijski, Robert Korzeniowski, który aktywnie działa na rzecz bezpiecznego i świadomego uprawiania sportu przez Polaków. Zwraca również uwagę na to, jak ważne są badania profilaktyczne dla wszystkich aktywnych, bez względu na to, czy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, regularnie trenują ulubioną dyscyplinę czy też są wyczynowymi sportowcami.

Więcej informacji o programie na www.luxmed.pl