Pyszna nagroda dla najlepszej poznanianki i poznaniaka

Wielkimi krokami zbliża się PKO Poznań Virtual Run, a my z ogromną przyjemnością przedstawiamy oficjalnego Partnera tego wydarzenia – firmę CityDiet, która oprócz wsparcia naszego biegu ma też wyjątkową nagrodę dla pierwszej poznanianki oraz poznaniaka na mecie.

W PKO Poznań Virtual Run prowadzone są różne klasyfikacje. Oprócz generalnej, wiekowej oraz drużynowej mamy między innymi nagrodę dla najlepszej poznanianki oraz poznaniaka! Razem z firmą CityDiet postanowiliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić rywalizację i nagrodzić trzytygodniowym (bez weekendów) zdrowym cateringiem od firmy CityDiet najlepszych mieszkańców Poznania w każdym z czterech dystansów: 5 km, 10 km, Półmaratonie oraz Maratonie. Szczegółowe informacje o odbiorze nagrody zostaną przesłane do nagrodzonych osób po opublikowaniu oficjalnych wyników.

CityDiet to firma, która dostarcza catering dietetyczny na terenie Poznania oraz w obszarze do 50 km od centrum miasta. Posiłki diety pudełkowej CityDiet charakteryzują się różnorodnością, dzięki której możemy zadbać o swoje zdrowie, figurę, zaoszczędzić cenny czas oraz skosztować nietypowych potraw przyrządzonych przez wielokrotnie nagradzanych cukierników. Więcej informacji na temat firmy oraz ofertę znajdziecie na stronie citydiet.pl.

city diet