Przygotuj się z nami bezpiecznie i skutecznie do 19. PKO Poznań Maratonu

Szykujesz się do poznańskiego maratonu 2018? Nie wiesz od czego zacząć i gdzie szukać pomocy? Chcesz pobiec na maximum swoich możliwości i pobić dotychczasowe rekordy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Pod profesjonalną opieką i-Sport pomożemy Ci się przygotować do naszych zawodów! Usługa dostępna jest w całej Polsce.

O i-SPORT

Platforma treningowa i-Sport to jedyna tego typu forma usługi sportowej w Polsce – unikalne połączenie trenera personalnego (indywidualne podejście) i najnowszych technologii umożliwiających zoptymalizowanie kosztów usługi. To profesjonalny trener, dietetyk i asystent sportowy w jednej osobie.

Zaufaj ekspertom

Cała merytoryka i filozofia treningowa jest przygotowywana przez najlepszych sportowców w Polsce. W bieganiu osobą odpowiedzialna za plany treningowe jest Mariusz Giżyński – wielokrotny medalista mistrzostw Polski od biegów średnich poprzez biegi długie aż do maratonu. Mistrz Polski w biegach przełajowych. Rekord życiowy w maratonie to 2:11.20. Trenuje już 21 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał z najlepszymi trenerami, podczas obozów sportowych w najlepszych ośrodkach treningowych na całym świecie. Mariusz, poza programami treningowymi dla biegaczy, współtworzy programy triathlon.

Zakres usługi dla zawodnika w każdym pakiecie

  1. Osobisty trener w nieograniczonym wymiarze kontaktu (sam decydujesz, jak często chcesz mieć kontakt i w jakiej formie. Masz się czuć komfortowo).
  2. Plan treningowy dopasowany do indywidualnych celów sportowych.
  3. Dieta na każdy dzień dopasowana do planu treningowego.
  4. Materiały video uzupełniające plan treningowy.
  5. Dostęp do platformy internetowej w wersji desktop i mobile.

Pakiety

Pakiet 14 dni – TEST – jeśli nie masz jeszcze konta w i-Sport i nie jesteś jeszcze przekonany, którą wersję chciałbyś wybrać, przetestuj usługę za darmo – kod promocyjny – PZNTRY.

Pakiet 3-miesięczny – 199 zł zamiast 237 zł – kod promocyjny – PZN3.