Przebiegnij 19. PKO Poznań Maraton i spędź weekend w Sheraton Tel Aviv Hotel

Pulę nagród 19. PKO Poznań Maratonu zamyka jak zawsze atrakcyjna nagroda ufundowana przez naszego partnera – Sheraton Poznań Hotel.

Każdy uczestnik, który przekroczy linię mety 14 października 2018 będzie miał szansę wygrać weekendowy pobyt dla dwóch osób w Sheraton Tel Aviv Hotel z Izraelu, należącego do sieci Marriott International, Inc. Sheraton Tel Aviv Hotel jest doskonale zlokalizowany w centrum miasta. Goście hotelu są oddaleni zaledwie jedną minutę spacerem do miejskiej plaży, gdzie mogą zrelaksować się w pięknym słońcu i przespacerować do przystani. Zaledwie dziesięć minut spacerem dzieli do placu Dizengoff gdzie Goście poczują wibrujący rytm miasta odwiedzając wiele knajpek i centrum handlowe. Sheraton Tel Aviv jest doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania miasta.

Z luksusowo wyposażonych eleganckich pokoi hotelowych rozpościera się widok na wybrzeże oraz na centrum miasta. W czterech hotelowych restauracjach Goście będą mieli okazję spróbować doskonałych potraw zarówno z kuchni międzynarodowej jak i poznać fascynujące smaki kuchni lokalnej. Goście trzymający formę również w podróży będą mogli skorzystać z hotelowego basenu oraz siłowni. Dla tych z Gości oczekujących relaksu czeka pole golfowe oraz salon Horizon SPA.

Informacje dotyczące losowania

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy oderwać od swojego numeru startowego kupon do losowania i wrzucić go do specjalnie przygotowanej urny w Biurze Zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Weekendowy pobyt zostanie wylosowany spośród wszystkich uczestników, którzy 14.10.2018r. przekroczą linię mety 19. PKO Poznań Maratonu w regulaminowym czasie 6 godzin.

Zaproszenie, obejmujące pobyt weekendowy (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, zostanie wręczone na scenie po zakończeniu 19. PKO Poznań Maratonu. Obecność przy losowaniu nie jest wymagana.