Pomóżmy szpitalowi „Strusia” w Poznaniu w walce z COVID-19

Drogie biegaczki, drodzy biegacze! Na co dzień zajmujemy się m.in. organizacją Półmaratonu i Maratonu. Niestety w związku ze stanem epidemii w naszym kraju, którą wywołał wirus SARS-Cov-2, a ten z kolei wywołał chorobę COVID-19 wiele imprez biegowych, w tym 13.PKO Poznań Półmaraton zostało odwołanych.

Nie chcemy siedzieć z zamkniętymi rękami, chcemy jak najszybciej wrócić do Was z naszą ofertą biegową. By mogło to nastąpić potrzebne jest Wasze i nasze wsparcie, którego dziś najbardziej potrzebują szpitale oraz pracownicy służby zdrowia.

Dziś #WspieramyPoznań, #WspieramySzpitalStrusia [Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu]. Przyłączcie się i Wy!

Po konsultacjach z Wydziałem Zdrowia Urzędu Miasta Poznania, wiemy że najbardziej deficytowe są płyny do dezynfekcji, ale również elementy ochronne oczu (gogle oraz przyłbice).
Każda pomoc będzie wielkim gestem w kierunku personelu szpitala, który robi wszystko co w jego mocy, by zagwarantować odpowiednie warunki i pomoc dla ludzi hospitalizowanych w związku z wybuchem epidemii koronawirusa.

Poniżej lista rzeczy, które są najbardziej potrzebne:

  • odzież ochronna (osłona na buty, maski FFP2 i FFP3, kombinezony, rękawiczki jednorazowe nitrylowe, maski trzywarstwowe, fartuchy jednorazowe, czepki jednorazowe),
  • termometry,
  • woda pitna w małych i dużych butelkach,
  • wyroby cukiernicze,
  • kawa i herbata.

Wyżej wymienione produkty można składać w dniach:
25.03 – 27.03 w godzinach 10.00 – 13.00 w „Hali A” Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, przy ulicy Spychalskiego 34, 61-553 Poznań. Wejście przez Pływalnię Chwiałka.

Dostawą oraz transportem zajmą się Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

Liczymy na Was!

Pamiętajcie! Każde wsparcie jest na wagę złota!