Nie wiesz jak poruszać się po mieście w dniu Maratonu?

Poruszanie się po mieście w dniu Maratonu to spore wyzwanie dlatego już dzisiaj skontaktuj się z nami, a pomożemy znaleźć Ci odpowiednią trasę i środek transportu do podróży w dniu Maratonu.

Napisz do nas na adres: utrudnieniawruchu@marathon.poznan.pl, zadaj konkretne pytanie: o której chcesz wyruszyć/ skąd i dokąd chcesz dojechać/jakim środkiem transportu. Postaramy dostosować się do bieżących zmian wprowadzanych przez Policje i służby porządkowe.

Uruchomiliśmy także specjalny numer telefonu, pod którym możecie zasięgnąć niezbędnych informacji o bieżącej i prognozowanej sytuacji na drogach. Nasz koordynator będzie dyżurował pod numerem: +48 502 622 438

  • w piątek 18.10 w godz. 17:00-20:00,
  • w sobotę 19.10 w godz. 10:00-20:00,
  • w niedzielę 20.10 w godz. 07:00-15:00

Więcej informacji w zakładce Utrudnienia w ruchu. Uniknij niepotrzebnych nerwów i wielominutowych spóźnień – już dzisiaj zainstaluj aplikację Yanosik!

Nawigacja, która obecnie zrzesza największą społeczność kierowców w Polsce poinformuje Cię o możliwych utrudnieniach drogowych związanych z 20. PKO Poznań Maratonem im. Macieja Frankiewicza, zaznaczy na mapie lokalizację Biura Zawodów, a także wskaże Ci dostępne miejsca parkingowe w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich, wewnątrz, których znajduje się miasteczko maratońskie. Co istotne w trakcie trwania maratonu dowiesz się, które odcinki trasy są już przejezdne, a które jeszcze nadal pozostają zablokowane – specjalny samochód Yanosik będzie bowiem zamykał stawkę biegu i na bieżąco aktualizował zmiany na drogach, którymi przebiega trasa Poznań Maratonu.