Nagroda od Lecha Poznań w loterii maratońskiej

Lech Poznań po raz kolejny kibicuje biegaczom biorącym udział w poznańskim maratonie i jako firma wspierająca ruch fizyczny, zdrowy tryb życia i rywalizację fair-play przygotował znaną już maratończykom piłkarską nagrodę.

W tym roku podczas losowania w loterii do wygrania będzie akredytacja VIP na wybrany mecz domowy Lecha Poznań w Ekstraklasie w sezonie 2018/2019. Wybrany mecz rundy jesiennej szczęśliwy zwycięzca obejrzy od kulis. Dostanie możliwość sprawdzenia od podszewki jak wygląda magiczne widowisko jakim jest mecz piłkarski. W asyście pracownika murawy będzie mógł obserwować rozgrzewkę z poziomu linii bocznej murawy, śledzić mecz z trybuny prasowej, a po meczu odwiedzić mix-zonę w której piłkarze zatrzymują się aby podzielić się wrażeniami z dziennikarzami. Takiej wizyty na stadionie nie sposób zapomnieć! Nagroda ma wartość 500 zł netto, a jej termin ważności to 31.12.2018 r.

Powyższa nagroda weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się w dniu 19. PKO Poznań Maratonu, kiedy wszyscy zawodnicy ukończą bieg. Losowanie będzie miało miejsce na scenie głównej na Międzynarodowych Targach Poznańskich w hali 3A, a by wziąć w nim udział należy wrzucić do specjalnie przygotowanej urny oderwany od numeru startowego kupon loteryjny oraz przebiec 19. PKO Poznań Maraton w czasie maksymalnie 6 godzin.

Już dziś życzymy Wam powodzenia!