Korzyści organizacji imprez biegowych

Na jakie korzyści mogą liczyć miasta i regiony, w których odbywają się biegi masowe, jak mierzyć wpływ tego typu imprez na przychody, wizerunek, czy jakość życia – na te i wiele innych pytań postarają się znaleźć odpowiedź uczestnicy siódmej ogólnopolskiej konferencji pt. „Społeczno-ekonomiczne korzyści organizacji imprez biegowych”, która odbędzie się 6-7 listopada br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

logo konferencji

Konferencja przygotowywana jest z myślą o organizatorach imprez sportowych, którzy chcą dzielić się doświadczeniami organizacyjnymi i podnosić swoje kompetencje w zakresie zarządzania biegami masowymi. Każdego roku uczestnikami tego wydarzenia są dyrektorzy dużych i mniejszych imprez biegowych, dyrektorzy ośrodków sportu i rekreacji, przedstawiciele samorządów lokalnych, mediów związanych z tematyką sportową, dostawcy rozwiązań IT niezbędnych do obsługi imprez masowych, producenci i dystrybutorzy sprzętu i akcesoriów dla biegaczy, a także pracownicy naukowi ośrodków akademickich zajmujący się problematyką zarządzania w sporcie.

plakatNiewątpliwą atrakcją dla uczestników są spotkania ze znakomitymi biegaczami, herosami biegów ultra, olimpijczykami, czy dziennikarzami. Dotychczas gośćmi specjalnymi byli m.in. Patrycja Bereznowska, Piotr Hercog, Marcin Świerc, Andrzej Radzikowski, Artur Kujawiński, Jerzy Skarżyński, Jan Huruk, Michał Bartoszak, Tomasz Szymkowiak, Małgorzata Sobańska, Grażyna Syrek, Lidia Chojecka, Paweł Januszewski, Artur Urbaś, Patrycja Wyciszkiewicz, Przemysław Babiarz, Janusz Rozum. Także i tym razem nie zabraknie ciekawych gości, z którymi będzie można porozmawiać lub zrobić wspólne zdjęcie.

Pobierz: Program konferencji (PDF)