Idealne nawodnienie od Veroni

Podstawą dobrego startu jest utrzymanie prawidłowego poziomu nawodnienia. Ważne, by dbać o ten element zarówno podczas codziennego treningu, dzień przed sporym wysiłkiem, jak również podczas zawodów.

W trakcie intensywnego treningu czy startu nasz organizm powinien pracować niczym dobrze naoliwiona maszyna. Dobrze byś znał jej funkcjonowanie, bo ta wiedza może pomóc Ci w poprawie twoich sportowych wyników.

Dlaczego należy dbać o odpowiedni poziomo nawodnienia organizmu?

Naturalnym jest, że podejmując wysiłek fizyczny zaczynasz się pocić. Wraz z potem tracisz wodę, a także cenne minerały, które dobrze byś uzupełnił już w trakcie ćwiczeń, biegu czy zawodów. Odwodniony organizm pracuje dużo gorzej, szybciej się męczy, przez co spada Twoja wydolność, możesz czuć osłabienie, a także bóle głowy. Ponadto przy deficytach płynów w organizmie następuje redukcja osocza – gęstnieje krew, która utrudnia pracę sercu.

Dlatego jeżeli masz w planie sportowe wyzwanie jakim jest Maraton musisz zadbać o uzupełnianie płynów – pij wodę, a także napoje izotoniczne.

Veroni active Isotonic

Jest to napój izotoniczny, wolny od jakichkolwiek substancji konserwujących. Odpowiednia ilości wartości odżywczych, minerałów i witamin z grupy B, dostarcza utracone minerały i elektrolity, a także skutecznie opóźnia odczucie zmęczenia podczas wysiłku. Na trasie 20. PKO Poznań Maratonu sięgnij właśnie po niego. Będzie dostępny na każdym z 8 punktów odżywiania, a także na mecie maratonu.

Jako nasz Sponsor marka Veroni po raz kolejny wspiera biegaczy, dlatego do każdego pakietu startowego zostanie dołączony Veroni active Natural Energy Drink – napój energetyczny o całkowicie naturalnym składzie. Dzięki guaranie i naturalnej kofeinie błyskawicznie dodaje energii do działania i pobudza, jak dwie filiżanki kawy.