Dziękujemy!

Jubileuszowy 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza przeszedł do historii! Wciąż jeszcze towarzyszą nam ogromne emocje i wzruszenie!

Dziękujemy, że przybyliście do Poznania tak licznie. Dziękujemy, że chcieliście wziąć udział w tej wyjątkowej edycji. Dziękujemy, że byliście z Nami! Jesteśmy pod wrażeniem Waszego zapału i determinacji z jaką pokonywaliście kolejne kilometry trasy. Jednocześnie gratulujemy Wam osiągnięcia kolejnego sportowego sukcesu.

Szczególnie dziękujemy Prezydentowi Miasta Poznania Jackowi Jaśkowiakowi, który objął maraton patronatem honorowym, dziękujemy również Naszym sponsorom, partnerom i patronom medialnym, których wsparcie uświetniło jubileuszową edycję. Dziękujemy mediom, które rzetelnie relacjonowały maraton jako istotne, sportowe wydarzenie. Dziękujemy wolontariuszom, obsłudze technicznej i ochronie za zaangażowanie w 20. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza.

Drodzy biegacze czekamy na Was w kolejnych edycjach. Już dzisiaj zapraszamy Was na 13. PKO Poznań Półmaraton, który odbędzie się 5 kwietnia 2020 roku.