Bądź na bieżąco z sytuacją na drogach – korzystaj z aplikacji Yanosik!

Weekend maratoński, który w tym roku przypada od 18 do 20 października to spore wyzwanie dla wszystkich kierowców. Ogromne korki spowodowane większym natężeniem ruchu, brak wolnych miejsc parkingowych i zamknięte ulice to największe problemy dla zmotoryzowanych.

Warto uzbroić się w cierpliwość i termos z melisą lub po prostu zainstalować aplikację Yanosik.

Nawigacja, która obecnie zrzesza największą społeczność kierowców w Polsce poinformuje Cię o możliwych utrudnieniach drogowych związanych z 20. PKO Poznań Maratonem im. Macieja Frankiewicza, zaznaczy na mapie lokalizację Biura Zawodów, a także wskaże Ci dostępne miejsca parkingowe w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich, wewnątrz, których znajduje się miasteczko maratońskie. Co istotne w trakcie trwania maratonu dowiesz się, które odcinki trasy są już przejezdne, a które jeszcze nadal pozostają zablokowane – specjalny samochód Yanosik będzie bowiem zamykał stawkę biegu i na bieżąco aktualizował zmiany na drogach, którymi przebiega trasa Poznań Maratonu.

Uniknij niepotrzebnych nerwów i wielominutowych spóźnień – już dzisiaj zainstaluj aplikację Yanosik!

Ponadto już w najbliższym czasie zostanie udostępniony darmowy kod na 60-cio dniowy system YetiWay! Jest to dodatek do aplikacji, który dostarcza kierowcom szczegółowych informacji związanych z aktualną sytuacją na drogach. Z YetiWay dowiesz się m.in. o: fotoradarach, kontrolach prędkości, wypadkach czy robotach drogowych.