30 dni do startu!

Już za 30 dni, a dokładnie 14 października o godzinie 9:00 wystrzał startera sprawi, że na poznańskie ulice wybiegną kolejny raz tysiące zdeterminowanych biegaczy, ludzi o mocnych nerwach i mięśniach, biegowych zapaleńców, którzy wierzą, że mogą wszystko.

30 dni to jednocześnie dużo i mało czasu, w zależności od tego, na jakim etapie przygotowań biegacz jest. Gorąco wierzymy, że nasi maratończycy kontynuują dzielnie swoje treningi i już niebawem pokażą nam swoją doskonałą formę.

Na tą chwilę aż 5048 zawodników zapisało się na 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza, a już 4346 dokonało opłaty i ich start jest niemalże pewny. Liczba ta zapewne wzrośnie, otóż ostatniego dnia września zmianie ulega wysokość opłaty startowej ze 150zł na 200zł, która obowiązywać będzie aż do 13 października włącznie.

Zapisów można dokonywać przez stronę aż do dnia 11 października. W dniach 12 i 13 października zapisać się można w Biurze Zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w hali 3a, w godzinach 10:00 – 20:00 a płatności należy wtedy dokonać jedynie gotówką.

Zapraszamy serdecznie wszystkich niezdecydowanych biegaczy – obiecujemy, że w Poznaniu są najlepsi kibice, trasa sprzyjająca życiówkom, bogaty pakiet startowy i niezapomniana atmosfera. Do zobaczenia na linii startu!