Zapisz się na 18.PKO Poznań Maraton

Od dziś można się zapisywać do 18. PKO Poznań Maratonu. Pamiętajcie! Prawidłowe zgłoszenie to: wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej, na której wniesienie macie 7 dni od chwili zapisu. Po tym terminie Wasze konto przestanie być aktywne, które można aktywować w każdym momencie klikając na zakładkę PŁATNOŚĆ.

Jednocześnie przypominamy, że podczas rejestracji zakładane jest konto użytkownika, dzięki któremu otrzymujecie możliwość edycji swoich danych, aktywacji swojego konta, czy też przeniesienia numeru startowego na inną osobę. Na tę ostatnią czynność macie czas aż do 4 października.
Im wcześniejsze zgłoszenie tym niższy numer startowy. Dlatego nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś. Ostateczny termin zapisów mija 14 października lub też po osiągnięciu maksymalnego limitu zgłoszeń tj. 8 000 zawodników.

Opłata startowa:
do 25 września wynosi 100 zł
od 26 września do 12 października wynosi 150 zł
w dniach 13 i 14 października wynosi 200 zł

Prawo do niższej opłaty startowej mają:
zawodnicy którzy ukończyli 60 lat – 50% zniżki
posiadacze karty „Poznań PRO Rodzina – Karta Rodziny Dużej” – 25% zniżki
osoby, które uiściły opłatę startową w 10. PKO Poznań Półmaratonie – 20% zniżki

Prawo do bezpłatnego startu mają:

zawodnicy na wózkach
osoby, które przebiegły wszystkie dotychczasowe edycje poznańskiego maratonu
osoby, które zajęły w 17.PKO Poznań Maratonie miejsca od I do III w kategoriach wiekowych

Zachęcamy do częstych odwiedzin naszej strony internetowej oraz fanpageu’a, gdzie będziemy na bieżąco informować o stanie przygotowań. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem maratonu.