Wygraj dzień meczowy z perspektywy mediów klubowych Lecha Poznań

Do puli nagród rzeczowych trafiła kolejna atrakcyjna nagroda. Tym razem to nie lada gratka dla fanów Kolejorza.

Spośród wszystkich uczestników 18. PKO Poznań Maratonu, którzy zameldują się na mecie, wylosujemy akredytację na wybrany mecz Lecha Poznań, który rozegrany zostanie na INEA Stadionie. Szczęśliwiec loterii będzie miał możliwość spędzenia całego dnia meczowego za kulisami widowiska! W tym czasie będzie można zobaczyć przygotowania pracowników obsługi meczowej, zajrzeć przed meczem na płytę główną, obejrzeć spotkanie z perspektywy trybuny prasowej, a po ostatnim gwizdku wziąć udział w konferencjach prasowych obu trenerów czy też zajrzeć do tzw. mixed-zone, czyli strefy w której piłkarze udzielają pomeczowych wywiadów.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w loterii maratońskiej:

  1. Zapisać się na 18.PKO Poznań Maraton (kliknij tutaj)
  2. W dniach 13-14.10.2017 odebrać pakiet startowy, a następnie oderwać znajdujący się przy  numerze kupon i wrzucić go do urny, zlokalizowanej w biurze zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich w pawilonie nr 3.
  3. Ukończyć w regulaminowym czasie tj. 6 godzin 18.PKO Poznań Maraton.

O tym, kto dokładnie zostanie nagrodzony zadecyduje los – a dokładnie los wyciągnięty z urny w ramach loterii maratońskiej. Losowanie odbędzie się po zakończonym maratonie, w dniu 15.10.2017 ok. godz. 15.20 na scenie głównej do dekoracji.

Na wykorzystanie nagrody, laureat będzie miał czas do końca roku kalendarzowego 2017.
Życzymy wszystkim powodzenia, a zwycięzcy naszej maratońskiej loterii życzymy wspaniałego widowiska sportowego.