Ukończ 18. PKO Poznań Maraton i zdobądź weekendowy pobyt w Sztokholmie

Do puli nagród 18. PKO Poznań Maratonu trafiła kolejna atrakcyjna nagroda ufundowana przez naszego partnera – Sheraton Poznan Hotel. Każdy uczestnik, który przekroczy linię mety będzie miał możliwość wygrania weekendowego pobytu dla dwóch osób w Sheraton Stockholm Hotel, należącego do sieci Marriott International, Inc. Sheraton Stockholm Hotel znajduje się w samym sercu miasta, nad zatoką Saltsjön, w odległości zaledwie kilku kroków od głównego dworca kolejowego w Sztokholmie. Jest to doskonała lokalizacja dla podróżników chcących jak najlepiej wykorzystać czas podczas wyjazdu. Krótki spacer dzieli Hotel od takich miejsc jak Stare Miasto, Ratusz i Riddarholmen, ukazujące najpiękniejsze zakątki Sztokholmu.

Informacje dotyczące losowania, odbioru i wykorzystania nagrody
Aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy oderwać od swojego numeru startowego kupon do losowania i wrzucić go do specjalnie przygotowanej urny w biurze zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zaproszenie zostanie wylosowane spośród wszystkich uczestników, którzy 15.10.2017r. przekroczą linię mety 18. PKO Poznań Maratonu.

Zaproszenie, obejmujące pobyt weekendowy (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, zostanie wręczone na scenie po zakończeniu biegu podczas ceremonii dekoracyjnej organizowanej w ramach 18. PKO Poznań Maratonu. Obecność przy losowaniu nie jest wymagana.

Voucher jest ważny do października 2018 roku. Przyjazd zwycięzcy może być zrealizowany w weekendy, po wcześniejszym kontakcie z hotelem i dokonaniu rezerwacji.

Zaproszenie nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Hotel potwierdza dokonanie rezerwacji w ramach dostępności.
Rezerwacji pobytu objętego zaproszeniem można dokonać kontaktując się z hotelem Sheraton Stockholm Hotel (Tegelbacken 6, Box 195, Sztokholm, 10123, Szwecja) pod numerem telefonu +46 (0) 8 412 34 00 lub drogą mailową reservations.stockholm@sheraton.com.

W momencie dokonywania rezerwacji należy poinformować obsługę o zamiarze uregulowania należności za pobyt przy użyciu zaproszenia i podać numer zaproszenia. Podczas meldowania się w hotelu należy okazać oryginał zaproszenia obsłudze.