List do Maratończyków

Drodzy Maratończycy,

Za nami pierwsza pełnoletnia edycja PKO Poznań Maraton. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą, sportową postawę oraz niesamowicie wielkie pokłady pozytywnej energii podczas trwania całej imprezy. Co roku pokazujecie nam, że to co robimy dla środowiska biegowego w Polsce (i nie tylko) jest słuszne, a idea maratonów i półmaratonów rozwija się z roku na rok. Dziękujemy kibicom, którzy jak co roku tworzą niepowtarzalną atmosferę na każdym kilometrze trasy, prowadząc uczestników do osiągnięcia swoich celów i marzeń.

Podsumowując imprezę nie możemy jednak pominąć przeprosin z powodu opóźnienia na starcie 18. PKO Poznań Maratonu. To pierwsza sytuacja tego typu w całej historii poznańskich wydarzeń biegowych oraz wielka nauczka na przyszłość, z której wyciągniemy odpowiednie wnioski. Dołożymy wszelkich starań aby uniknąć tego w przyszłych edycjach, zarówno Półmaratonu i Maratonu.

Dziękujemy Maratończykom za wyrozumiałość na starcie, fantastyczną atmosferę wsparcia oraz gratulujemy wspaniałych wyników na mecie!

Liczymy, że spotkamy się w kolejnych edycjach!

Organizatorzy